Nasz cennik katalizatorów

Jeśli mają Państwo do sprzedania katalizator i chcą Państwo dowiedzieć się ile może być on warty to mogą Państwo udać się do nas na wycenę i od razu go sprzedać lub mogą Państwo sprawdzić cenę wielu rodzajów katalizatorów nie ruszając się z domu. Jak to zrobić?

Nasz cennik

Zapraszamy do zakładki „Cennik” na naszej stronie internetowej, znajdą tam Państwo specjalną wyszukiwarkę, za pomocą której mogą Państwo wyszukać wasz katalizator i poznać jego szacunkową cenę na dany dzień. Ceny będą się różnić w zależności od dnia, gdyż zmieniają się cele metali szlachetnych, które są zawarte w każdym katalizatorze. Dlatego warto często korzystać z naszego cennika, gdyż ceny katalizatorów będą się zmieniać pomimo tego, że ilość metali szlachetnych takich jak platyna, pallad lub rod pozostaje taka sama.

Duża baza

Nasza baza danych obejmuje ponad 8 tysięcy katalizatorów różnych marek samochodów. Katalizatory różnią się między sobą zawartością metali szlachetnych oraz rodzajem metali szlachetnych, które są w nich zawarte. Należy jednak pamiętać, że ceny podane w naszym cenniku są poglądowe, dlatego na dokładniejszą wycenę należy udać się do jednego z naszych punktów skupu katalizatorów, gdzie za pomocą spektrometrów lub innych technik katalizator zostanie odpowiednio wyceniony. Zapraszamy do korzystania i testowania naszego cennika katalizatorów, aby dowiedzieć się o szacunkowych cenach katalizatorów, które Państwo posiadają.